Lopšelio-darželio „Žibutė“ kūrybinių darbų parodos „Šaltinėlio“ filiale

2019 02 18

Vasario 18 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio" filiale (Trakų g. 20A) pristatytos net dvi Šiaulių lopšelio-darželio „Žibutė" bendruomenės parodos: vaikų, pedagogų, tėvelių savos kūrybos knygelių paroda „Mano gimtinė" ir įstaigos meninio ugdymo mokytojos, tautodailininkės Valerijos Berteškienės kūrybiniai darbai „Lietuvių mitologijos ir literatūros personažai".

Parodos „Mano gimtinė" autorė ir sumanytoja ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Edita Kasparaitė siekė, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai per kūrybiškumą pažintų sąvokas „Tėvynė", „Gimtinė", suprastų save ir aplinkinį pasaulį, stiprintų tautinio tapatumo, bendrumo su aplinka jausmą. Auklėtojai pristatyti knygeles padėjo Emilis, kuris yra knygelės „Tautiniai raštai" bendraautorius.

V. Berteškienę bibliotekoje eksponuoti autorines lėles paskatino įstaigos direktorė. Beje, parodoje yra ir kūrėjos knygelė vaikams „Gyvūnėlių ABC".

Į parodų pristatymo pynę įsiliejo ir darželinukų dainos bei eilės apie Lietuvą.

0001_collage_photocat1_1550654660-bd89cb8d183a3a5c80e3295ed4586b8f.jpg
Paskutinį kartą redaguota: 2019 02 20