Linksmų emocijų rytmetis Šeimų erdvėje

2019 04 05

Balandžio 5 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filialas (K. Korsako g. 10) sulaukė mažųjų lankytojų – susipažinti su Šeimų erdvės veiklomis atvyko Šiaulių logopedinio lopšelio-darželio „Ach" grupės vaikai (auklėtojos Laima Bagarauskienė, Kristina Janušaitė).

Susitikimo metu mažieji lankytojai bandė atpažinti skirtingas emocijas ir įvardyti savo šiandieninę nuotaiką. Smagus mokomasis emocijų atpažinimo žaidimas ant interaktyvaus stalo bei atpalaiduojantys, raminantys spalvingo piešimo užsiėmimai, pasitelkiant šviečiančius stiklo molbertus ir smėlio staliukus, vaikus ypač sudomino, nuteikė raminančiai, skatino kūrybiškumą.

0001_5_1554466180-0f3a14a0318975a46c3c8a27746d6590.jpg
Pirmoji viešnagė bibliotekoje mažiesiems paliko didelį įspūdį, jie panoro sugrįžti čia ir kitąkart, tad atsisveikinome iki kitų smagių susitikimų.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 05