Lieporių filiale vyko viktorina „Mes – dalis Lietuvos“

2020 02 14

Vasario 13 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialas (Tilžės g. 36) pasitiko Šiaulių logopedinės mokyklos antrokus su jų mokytojomis. Vaikai rinkosi į bibliotekos darbuotojos Gražinos suorganizuotą viktoriną „Mes – dalis Lietuvos", skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ajai.

Vaikams buvo rodomos skaidrės – jose atsispindėjo klausimai apie Lietuvos vadovus, Lietuvos simbolius, šventes.

0001_3_1581660167-f722c569a3d3c8c0966af3f6dbdaeb45.jpg
Lietuvos valstybės vaikai ieškojo Europos sąjungos žemėlapyje.

Renginio pabaigoje buvo apdovanoti pirmų trijų vietų laimėtojai, geriausiai žinoję ir tiksliausiai atsakę į viktorinos klausimus. Visi likę vaikučiai gavo paguodos prizus ir Lietuvos vėliavėles.

Vaikams susitikimas labai patiko, nes įgijo naujų žinių apie Lietuvą. Tad labai lauks naujų renginių bibliotekoje.
Paskutinį kartą redaguota: