Lieporių filiale tęsiasi renginių ciklas „Vasara su knyga“

2019 08 12

Rugpjūčio 9 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) VIP skaitykloje susirinko aplinkinių kiemų vaikai į interaktyvią viktoriną „Ieškok, mąstyk, spėk".

Šis renginys tęsia vasaros pradžioje startavusį ciklą „Vasara su knyga". Vaikai atsakinėjo į klausimus apie bibliotekos ištakas, skaitymo naudą, įvairius literatūrinius herojus, įžymius knygų autorius bei naujos kartos skaitymo būdus. Supažindinta su viktorinos turiniu savanorė italė Marta taip pat aktyviai dalyvavo viktorinoje.

0001_6_1565605236-6df75bbf3f6890586ec0d7723c12f9fe.jpg
Visi renginio dalyviai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis, nugalėtojams įteikti šokoladiniai medaliai.

Šios vasaros „Skaitymo iššūkis" tęsiasi iki rugpjūčio pabaigos, tad kviečiame jame dalyvauti.

Daugiau informacijos: http://vasarasuknyga.lt/

Savanorė Marta Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriauja įgyvendinant projektą „Savanorystė Lietuvos bibliotekose". Programa: Europos solidarumo korpusas / European solidarity corps.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 08 19