Lieporių filiale pristatyta knyga „Tėvo Stanislovo Paberžė. Giesmė Esimui“

2019 05 16

Gegužės 15 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) pristatyta Vitos Morkūnienės knyga „Tėvo Stanislovo Paberžė. Giesmė Esimui". Knyga gausiai iliustruota pačios autorės nuotraukomis, atspindinčiomis Tėvo Stanislovo aplinką. Tai sukurti ar naujam gyvenimui prikelti daiktai: saulutės, bažnytiniai rūbai, buities rakandai, kurie, pasak autorės, ne yra, o gieda.

V. Morkūnienė – žurnalistė, rašytoja artimai pažinojusi Tėvą Stanislovą. Jautriai pasakodama apie pokalbius Dotnuvos vienuolyno celėje ir Paberžės bažnytėlėje autorė susirinkusiems perdavė Tėvo Stanislovo mintis apie gerumą, žmogaus pasirinkimą, atleidimą.

0001_1_1558001239-1ed07ec37c0c68d47ba756c4f2696969.jpg
Susirinkusieji prisiminė susitikimo akimirkas, diskutavo apie žmogaus gebėjimą atleisti. Susitikimo metu skambėjo įrašai su Tėvelio balsu. Šis susitikimas-dovana susirinkusiems leidęs labiau pažinti Žmogų, kuris artimiesiems dovanojo svarbiausius dalykus – Laiką ir Meilę.

Renginys organizuotas įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Iki susitikimo Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje".

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 16