Lieporių bibliotekoje: žaismingai ir rimtai apie Europos Sąjungą

2019 05 02

Sutikdama Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 15-ąjį gimtadienį Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialas (Tilžės g. 36) organizavo Europos komisijos atstovybės Lietuvoje finansuoto projekto „Galimybių Europa: nuo svajonių iki tikslų" susitikimą-viktoriną „Aš ir Europa: žinios, teisės ir pareigos". Susitikime dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Stasys Tumėnas.

Seimo narys S. Tumėnas, susirinkusiems dienos centro „Goda" lankytojams papasakojo apie Seimo šiokiadienius, kalbėjo apie polines aktualijas, artėjančius Prezidento, Europos Parlamento rinkimus.

0001_6_1556802416-aacad0e11d8a18e1da3273e6498d4209.jpg
Po trumpos įžangos, susirinkusieji pakviesti dalyvauti virtualioje viktorinoje apie Europos Sąjungą. Susiformavusių trijų komandų: „Lietuva", „Europiečiai", „Obelis" dalyviai turėjo atsakyti į įvairius klausimus: kiek valstybių yra ES, kiek Europarlamentarų atstovauja Lietuvai, kas yra Šengeno sutartis. Pateikti ir praktiški klausimai: ką reikėtų žinoti svečiuojantis ES šalyje, kai susergama, norima paskambinti į namus ar nusipirkote nekokybišką elektroninį prietaisą. Visus atsakymus pakomentavo renginio svečias, Seimo narys S. Tumėnas.

Džiaugtasi, kad nugalėjo žinios, bet laimėjo „Lietuvos" komanda, nedaug atsiliko „Europiečiai" ir „Obelis" komandos. Susitikimo aktualiją vainikavo diskusijos prie arbatos puodelio.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 03