Laisvės gynėjų dienos minėjimas Rėkyvos filiale

2020 01 13

1991 m. sausio 13 diena įsimintina kiekvienam lietuviui, tai diena, kai žmonės nepabūgę nei tankų nei ginklų stojo kovoti už suverinumą ir nepriklausomybę. Šia proga į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 8 klasės mokiniai, lydimi istorijos mokytojos Inos Rimkuvienės.

Aštuntokai, paklausti, kas jiems yra Lietuva atsakė, kad pirmiausia tai yra jų gimtinė, papročiai, seneliai, proseneliai.

0001_1_1578920434-f1375d9bcbfe9929f63450f0c02a94ab.jpg
Laisvės gynėjų dieną Rėkyvos biblioteka sugalvojo paminėti išmaniai – surengė interaktyvią „Kahoot" viktoriną „Mes už laisvę", kurios metu mokiniams buvo užduota 16 klausimų apie Lietuvos istoriją bei sausio 13 dienos įvykius. Viktorinoje dalyvavo 6 komandos: „Lietuva"; „Mindaugas" „Trakai" „Neužmirštuolės" „Šiauliai" ir „Vytis". Pirmąją vietą „Šiaulių" komanda, tačiau kitos taip pat neatsiliko ir parodė puikias žinias apie sausio 13 dienos įvykius.

Taigi, aštuntokai parodė puikias žinias apie Lietuvą, o tai leidžia daryti prielaida, kad auga patriotišką ir tėvynę mylinti tauta.
Paskutinį kartą redaguota: