Laisvės gynėjų dieną paminėjo „Saulutės“

2020 01 14

Sausio 14 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7) sulaukė svečių iš lopšelio-darželio „Bangelė", į biblioteką atvyko „Saulučių" grupė, kartu su auklėtoja Regina Sadauskiene.

Į biblioteką darželinukai atvyko paminėti vakar įvykusios Laisvės gynėjų dienos. Mažieji bibliotekos skaitytojai gavo užduotį – pasigaminti laisvės kovų simbolį, kuris reiškia, kad mes neužmiršim žmonių, kurie kovojo už Lietuvą, tai gėlė neužmirštuolė.

0001_4_1578999369-83fba95bb544441e6f6140cca6a6733a.jpg
Nusipiešę, išsikirpę ir nuspalvinę savo gėles „Saulutės" ėjo vartyti knygų, o įdomiausios jiems buvo Linos Žutautės „Kakė Makė" knygos. Po to, kai mažieji lankytojai apžiūrėjo knygas, jie susidomėjo šviečiančio smėlio stalu, taigi po edukacijos ir knygų vartymo, vaikai pailsėjo žaisdami su smėliu ir kitais šviečiančiais įrenginiais.

Taigi darželinukai prasmingai praleido rytmetį bibliotekoje ir laukia kitų susitikimų!
Paskutinį kartą redaguota: