Renginiai

Labdaros akcija „Samariečio krepšys“

2019 04 08

Balandžio 5 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) Šiaulių evangelikų liuteronų bažnyčia susitiko su miesto pietinio rajono socialiai remtinomis šeimomis ir jų vaikams įteikė pavėluotas kalėdines dovanėles.

Renginio dalyviams buvo parodytas lėlių vaidinimas „Eskimų pasaka" apie šiaurėje gyvenančio berniuko kasdienybę ir jo siekį būti geresniu. Į vaidinimą buvo įtraukti visi žiūrovai. Reikėjo pastatyti jurtą, sniego senį be sniego, pagauti ruonį ir atlikti kitas užduotis.

0001_4_1554787387-bc39c8b9680e96522d6ee70d97aa4184.jpg
Tarptautinė labdaros krikščioniška organizacija „Samariečio krepšys" vykdo unikalią ir kartu didžiausią akciją visame pasaulyje Vaikų Kalėdos. Akcijos tikslas – suteikti vaikams džiaugsmą ir viltį bei papasakoti Gerąją Naujieną apie Dievo meilę, pradžiuginti stokojančius, skurde gyvenančius, dažnai be pastogės ir be tėvų likusius vaikus.

Milijonai vaikų pasaulyje šv. Kalėdoms negauna dovanų – jiems stinga elementariausių kasdienės būtinybės daiktų. Daugelyje Amerikos ir Europos šalių vaikai ir suaugę į batų dėžutes surenka dovanėles vaikams. Vėliau šios dovanėlės kartu su knygelėmis, yra siunčiamos į nepasiturinčias šalis. Taip šie žmonės parodo savo meilę ir rūpestį kitose šalyse gyvenantiems vaikams. Dovanėlės keliavo laivu iš JAV, todėl gerokai vėlavo.

Dvasinga ir gražiai organizuota popietė paliko malonų įspūdį dalyvavusiems tėveliams ir daug džiaugsmo vaikučiams.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 09