Kūrybinės dirbtuvės „Vir vir vir pelytė“ „Aido“ filiale

2019 01 30

Sausio 30 d. rytą Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filiale (Aido g. 27) svečiavosi Šiaulių logopedinės mokyklos pirmokai kartu su savo mokytoja Ligita Anučauskyte. Čia vyko kūrybinės dirbtuvės „Vir vir vir pelytė", skirtos M. Marcinkevičiaus knygos „Draugystė ant straublio galo" pristatymui.

Tai be galo miela ir jauki istorija apie didelio dramblio ir mažos pelytės, vardu Patricija, ypatingai gražią draugystę. Ši knyga – tai meniškiausia 2017 metų knyga. Pasiklausę pasakos, vaikai kalbėjo apie draugystę: kas yra draugai, kam jie reikalingi, kaip išsaugoti draugus. Knygos istorija kviečia pažaisti, o iliustracijos vilioja ir kalbina. Pati įdomiausia dalis buvo kūrybinės dirbtuvės, kurių metu kiekvienas pirmokas galėjo susikurti draugą – pelytę. Vaikai susikaupę karpė iš spalvoto popieriaus pelytėms ausytes, nosytes. Reikėjo iš siūlų ir virvelių padaryti ūsus bei uodegytes. Vaikai įvairiomis spalvomis margino pelytėms kailiukus. Kupini gerų emocijų pirmokai grįžo į mokyklą, susikūrę sau po naują draugą-pelytę. Vaikai savo balsą atidavė šiai M. Marcinkevičiaus knygelei.

Biblioteka kviečia skaitytojus aktyviai dalyvauti Metų knygos rinkimuose ir balsuoti už labiausiai patikusią knygą vaikų kategorijoje.

0001_3_1548854871-e0d98c9d2a0511af380078c5903a0a15.jpg
Paskutinį kartą redaguota: 2019 01 30