Kūrybinės dirbtuvės su tautodailininke Asta Liaudanskiene „Aido“ filiale

2019 04 30

Balandžio 30 d., minint Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filiale (Aido g. 27) vyko kūrybinės dirbtuvės kartu su tautodailininke, lėlių kūrėja Asta Liaudanskiene „Aš lėlytę pagaminsiu – pasakėlę suvaidinsiu".

Į šį edukacinį užsiėmimą atskubėjo Gegužių progimnazijos 1d klasės mokiniai, lydimi mokytojos Virginijos Miltinienės.

0001_2_1556778382-bebe21fbd2822d73bf5727da34e27ff1.jpg
Vaikai susipažino su tautodailininke, tekstilininke, žaislų kūrėja ir pedagoge Asta Liaudanskiene. Viešnia pristatė vaikams savo gamybos lėles, pasakų veikėjų kompozicijas, papasakojo, kaip gimsta ir atgyja lėlės, pasiūtos su didžiule meile ir fantazija. Pirmokus sužavėjo didžiulė pasakų knyga. Pasitelkus lėlytes ir kitus personažus, buvo suvaidintos ištraukos iš pasakų „Pagrandukas" bei „Kas pasakų knygoje gyvena". P to vyko kūrybinės dirbtuvės. Kiekvienas vaikas turėjo progą pats sau pasigaminti po lėlytę – švelnuką, su kuriuo galės žaisti, kurti savo pasakėlę. Pirmokai pasinėrė į užburiantį lėlytės gamybos procesą. Paskui džiaugėsi savo darbeliais. Vaikai patyrė tikrą kelionę į fantazijos, lėlių ir pasakų pasaulį kartu su tautodailininke A. Liaudanskiene. Į mokyklą grįžo kupini neišdildomų įspūdžių ir džiugių emocijų.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 02