Kūrybinės dirbtuvės „Pavasario žiedai mamai“ „Aido“ filiale

2019 05 02

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena. Tai visų laukiama, tauriausia šventė. Mama – tai visų mūsų pradžia, tai gyvybės šviesa ir namų siela. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam brangiausiam žmogui – Mamai.

Gegužės 2 d. rytmetį į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filialą (Aido g. 27) atskubėjo lopšelio-darželio „Pasaka" „Boružėlių" grupės vaikučiai, lydimi auklėtojos Irenos Kringelienės. Bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Pavasario žiedai mamai", skirtos Motinos dienai.

0001_1_1556798603-aa06c212d67b16dc86c1964f5be23b07.jpg
Savo darbščiomis rankutėmis vaikai darė atvirukus – vėduokles iš spalvoto popieriaus, kurias puošė gėlių žiedais. Pačių pagamintas dovanėles vaikučiai dovanos savo mamytėms. Šitaip atsidėkos joms už rūpestį, meilę ir bemieges naktis. Po darbų norisi ir pailsėti. Vaikai apžiūrėjo biblioteką, parodas, vartė spalvingas knygeles bei žurnalus.

Visi išsiskirstė puikios ir pakilios nuotaikos. Vaikams patiko būti bibliotekoje, pažadėjo čia sugrįžti kartu su tėveliais.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 02