Konkurso „Europos egzaminas 2019“ I-ojo etapo rezultatai

2019 05 13

Gegužės 9-ąją, minint Europos dieną, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius (Aido g. 27), kaip ir kasmet, pakvietė bibliotekos lankytojus, bičiulius ir darbuotojus pasitikrinti savo žinias Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje drauge su partneriais rengiamame konkurse „Europos egzaminas".

Konkurso organizatoriai sudarė specialų žemėlapį, kuriame pažymėtos visos dalyvaujančios organizacijos, taip pat ir mūsų biblioteka.

0001_logo-2019_1557745092-06176bbb5b3d659f0a51951675de56b8.png
Žinių apie Europos Sąjungą pasitikrinimo konkursas „Europos egzaminas" šiais metais organizuojamas jau dešimtąjį kartą, o savo bendruomenę į jį įsijungti kviečiame nuo 2012-ųjų.

Džiugina šiemet pasitikrinti savo žinias panorusių dalyvių skaičius – net 27. Iš jų geriausiai sekėsi Jelenai Sketrienei, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusiai į devynis klausimus iš dešimties galimų. Ji pateko į antrąjį konkurso etapą, kuris vyks gegužės 20 d., ir turi galimybę varžytis dėl dalyvavimo finale. Taip pat jai atitenka organizatorių prizas – USB raktas „#EUANDME". Po devynis taškus surinkę, bet tam sugaišę daugiau laiko, antrąją ir trečiąją vietas užėmė Mintaras Grybauskas ir dalyvė, pasivadinusi Svetlana Pro. Geriausiai išlaikiusių tarpe – po aštuonis taškus pelniusios Asta Vėževičienė, Dovilė Ruplienė ir Kristina Kirnienė, teisingai į septynis testo klausimus atsakę Nijolė Šišlienė, Vilius Mačiulis ir Eglė Tarasevičienė. Dėkojame visiems dalyviams!

Primename, kad daug informacijos įvairiomis temomis galima rasti Bibliografijos-informacijos skyriuje pildomoje Europos Sąjungos lentynoje.

Kviečiame naudotis!
Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 13