Renginiai

Įvadinis projekto „Bibliopramogos Rėkyvoje: kurkime žaiskime mokykimės kartu“ renginys

2019 03 27

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7) įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamą projektą „Bibliopramogos Rėkyvoje: kurkime, žaiskime, mokykimės kartu".

Pirmasis projekto užsiėmimas kovo 27 d. įvyko Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje. Pagrindinis edukacijos tikslas – sukonstruoti robotą. Taigi mokykloje vyko Rėkyvos filialo organizuotas robotikos užsiėmimas. Robotika – disciplina, apimanti tokius mokslus kaip informatika (ypač pošakį kaip dirbtinis intelektas), elektrotechnika ir mašinų gamyba. Robotika siekia programavimo pagalba užtikrinti valdomą elektronikos ir mechanikos sričių robotų bendradarbiavimo ir veiklos procesą.

0001_1_1553696008-7c0c916f4bff67c8956e89a7dcb5578c.jpg
Užsiėmimas vyko informacinių technnologijų mokytojos Kristinos Juodeikienės organizuojamo informatikos būrelio metu. Būrelio užsiėmime dalyvavo ketvirtos klasės mokiniai, kurie, pasiskirstę į dvi komandas turėjo sukonstruoti robotą. Nors ne visi vaikai spėjo surinkti robotus, tačiau puikiai parodė savo išmanumą, technologinius įgūdžius bei kruopštumą. O robotų konstravimo darbai bus pabaigti kitame užsiėmime.

Taigi, mokiniai parodė puikius konstravimo ir kruopštumo įgūdžius, o roboto rinkimas jiems paliko didelį ir teigiamą įspūdį. Būrelio dalyviai laukia kitų robotikos užsiėmimų.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 03 27