Renginiai

Gytarių progimnazijos trečiokai dalyvavo viktorinoje „Learning English is fun“ Užsienio kalbų mokymosi centre

2019 04 12

Balandžio 12 d. Gytarių progimnazijos 3 a klasės mokiniai su mokytoja Džeralda Kuzaviniene atėjo į Užsienio kalbų mokymosi centrą, esantį Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako 10), ir čia išbandė jėgas viktorinoje „Learning Engish is fun".

Varžydamiesi dėl prizinių vietų, mokiniai turėjo atlikti pirmojo „Eurotalk" programos lygio „Talk now English" užduotis, kurios parodė jų žinių lygį, dėmesio sutelkimą, reakcijos greitį. Žaisdami lengvus ir sunkius žaidimus, mokiniai galėjo įtvirtinti pasaulio šalių pavadinimus, prisiminti šalių vėliavas, pasikartoti maisto produktų, spalvų, kūno dalių pavadinimus. Pirmąsias tris prizines vietas užėmę trečiokai buvo apdovanoti ryškiais atšvaitais.

0001_1_1555316161-a04462186c53f05d32215e441f8d8c05.jpg
Užsienio kalbų mokymosi centras įkurta įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 15