Renginiai

Gimnazistai iš Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos gilino anglų kalbos žinias Užsienio kalbų mokymosi centre

2019 04 09

Balandžio 9 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K.Korsako 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre lankėsi Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos II b klasės moksleiviai su auklėtoja Raimonda Lukoševičiene.

Gimnazistai norėjo susipažinti su „Eurotalk" programos galimybėmis ir pagilinti savo anglų kalbos žinias. Šio centro darbuotoja pasiūlė jiems išmėginti penktą šios programos lygį „World Talk English".

0001_1_1554876981-7029eea6b3b43b6adb00a521af00d608.jpg
Šis lygis atitiko moksleivių žinias ir jie galėjo nesunkiai atlikti užduotis, leidžiančias pasitikrinti teksto supratimą iš klausos ir pagal tai rasti teisingą paveikslėlį, atsakyti į klausimus, parodyti kelią, įgarsinti save, kaip vieną iš pokalbio dalyvių, pasirungti televiktorinoje su Deivu ir kt. Smagu buvo rinkti taškus ir lenktyniauti tarpusavyje. Daugiausiai taškų surinko Karolis Steigvila.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 10