Gėlių vazonėlių dekoravimo pamoka Senjorų rankdarbių klubo narėms

2019 01 29

Sausio 29 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) veikiančio Senjorų rankdarbių klubo narės dekoravo senus gėlių vazonėlius. Užsiėmimui vadovavo dr. Irena Burneckienė.

Iš anksto buvo sutarta, kad moterys į užsiėmimą atsineš vazonų, kuriuos norėtų atnaujinti. Dekoravimui buvo naudojami akriliniai dažai. Iš pradžių padengusios visą vazono išorinį paviršių norima spalva, moterys paliko juos nudžiūti. Tuo tarpu, pabendravusios prie kavos puodelio, užsiėmimo dalyvės toliau ėmėsi darbo. Dabar jau vazonai buvo dekoruojami piešiant ant jų įvairius ornamentus. Tam tikslui buvo galima naudoti ir užsiėmimo vadovės iš anksto paruoštus gėlių bei vaisių trafaretus arba piešti pačioms. Bibliotekos darbuotojos buvo parinkusios knygų su įvairiais lietuvių liaudies ornamentais bei kitomis dekoravimo idėjomis.

Moterų kūrybiniai darbai šiuo metu eksponuojami bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje.

Kviečiame apsilankyti!

0001_2_1548945022-e60d613a9987ae6c213d7587142e030f.jpg