Renginiai

Lankytasi Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės padalinyje

2019 04 05

Balandžio 4 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė projektinei veiklai Kristina Mikliuvienė, vyr. bibliotekininkė kultūrinei-edukacinei veiklai Jurgita Januševičiūtė-Taralė ir vyresn. bibliotekininkė Rimantė Filipavičienė lankėsi Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės padalinyje.

Jo vedėja Danutė Lukšienė papasakojo apie atsinaujinusią, modernią biblioteką, kuriai idėjos parsivežtos iš Skandinavijos bibliotekos. Kaip tikino D. Lukšienė, „svarbiausia – žmogus", todėl paslaugos yra pritaikytos įvairaus amžiaus lankytojams.

0001_7_1554460530-3116922cd9c08789c341b3a9cb9618e3.jpg
O čia įkurtoje ir interaktyvioje Šeimos erdvėje, laiką įdomiai ir smagiai gali leisti vaikai su tėveliais ar seneliais. Bibliotekoje taip pat yra ir elektroninių knygų, muzikinių įrašų, filmų ir garso knygų, kuriomis galima naudotis ne tik bibliotekoje, bet pasiimti ir į namus.

Nuoširdžiai džiaugiamės kolegų geruoju pavyzdžiu ir dėkojame už labai šiltą priėmimą. „Namai – ten, kur širdis," – atsisveikinant teigė padalinio vedėja. Ir akivaizdu, kad šioje bibliotekoje širdies yra labai daug.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 05