Darželinukų pirmoji pažintis su knygelėmis Vaikų literatūros skyriuje

2019 11 08

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje ( Gvazdikų takas 8) lapkričio 7 d. apsilankė lopšelio-darželio „Kūlverstukas" „Tulpės" grupės auklėtiniai. Vaikučiai atskubėjo į biblioteką smagiai praleisti laiką.

Susirinkusiems mažiesiems bibliotekos darbuotojos papasakojo apie biblioteką, pamokė, kaip reikia elgtis su knygomis, kaip jas gerbti ir saugoti. Darželinukai klausėsi pasakojimo, atidžiai ir susidomėję stebėjo jiems rodomas įvairiausias knygeles.

0001_3_1573201394-54cbea48cac9ccba12e92e0ced90d64f.jpg
Vaikams paskaitytos pasakėlės. Mažieji klausėsi smagios Kätlin Vainolos sukurtos istorijos „Liftas".

Darželinukai smalsiai apžiūrinėjo biblioteką, joje eksponuojamas parodėles, Žaislotekoje žaidė lavinančiuosius stalo žaidimus. Džiugu, kad mažieji turiningai praleido laiką bei liko patenkinti viešnage bibliotekoje.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 08