Darželinukų pirmoji pažintis su biblioteka

2019 11 28

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) lapkričio 27 d. rytmetį apsilankė lopšelio-darželio „Kūlverstukas" „Aguona" grupės ugdytiniai. Vaikučiai atskubėjo į biblioteką susipažinti su knygelėmis. Bibliotekos darbuotojos mažiesiems papasakojo apie biblioteką, pamokė, kaip reikia elgtis su knygomis, kaip jas gerbti ir saugoti. Darželinukai smalsiai klausėsi pasakojimo, atidžiai ir susidomėję stebėjo jiems rodomas įvairiausias knygeles.

0001_6_1574922876-53587c34b100d6388aeb072e0d484530.jpg
Vaikams didelį įspūdį paliko parodytos knygos su papildyta realybe, kur telefono ekrane galėjo stebėti įvairiausius atgyjančius gyvūnėlius, taip pat klausytis Lietuvos etnografinių regionų lopšinių.

Lopšelio-darželio „Kūlverstukas" auklėtiniai buvo pakviesti suvaidinti pasaką „Pagrandukas". Mažieji tapę pasakos personažais bandė kuo tikroviškiau suvaidinti pagranduko sutiktus miško žvėrelius. Po linksmo vaidinimo visi buvo pakviesti į Žaisloteką, kur galėjo smagiai pažaisti su ten esančiais žaidimais.

Džiugu, kad mažieji turiningai praleido laiką bei liko patenkinti viešnage bibliotekoje.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 28