Dalyvavimas konferencijoje „Verčiant knygos puslapius...“

2019 04 12

Balandžio 11 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje „Kregždutė" vyko Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir pedagogų konferencija „Verčiant knygos puslapius...", kurios partneris - Šiaulių miesto savivaldybės viešoji bibliotekos „Šaltinėlio" filialas (Trakų g. 20A).

Konferencijos metu buvo diskutuota apie skaitymo svarbą ikimokyklinio ugdymo procese.
Renginio pranešėjai rekomendavo priemones, padedančias sudominti vaikus knyga: garsinius skaitymus ikimokyklinukams netradicinėse erdvėse, vaikų ir jų tėvelių kuriamas knygas, į ugdytinių šeimas keliaujančias knygeles, pasakų sekimo popietes ir kt. Lopšelių-darželių logopedai pasidalijo pastebėjimais apie ikimokyklinukų kalbos ir kalbėjimo įgūdžių pokyčius, kai vaikams dažnai skaitoma balsu.

0001_1_1555047854-e8f95b9d81fe106b7dcfea22a1c0fd02.jpg
Mažieji konferencijos dalyviai - vaikai pristatė mylimiausias grupių bibliotekėlių knygas, pačių sukurtas ir net išleistas knygeles.

„Šaltinėlio" bibliotekos darbuotojos Ligita Laurinskytė ir Rita Božienė pranešime „Šaltinėlio" biblioteka rekomenduoja" supažindino su ikimokyklinio amžiaus vaikų skaitymams siūlomomis knygomis.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 12