Dalyvauta LBD skyrių pirmininkų susitikime Jonavoje

2019 07 12

Liepos 11 d. Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Lietuvos bibliotekininkų draugijos skyriaus pirmininkų susitikimas. Susitikime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus pirmininkė Regina Vertelienė.

Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius sveikino draugiją su atkūrimo trisdešimtmečiu. LDB draugijos pirmininkė Jolita Steponaitienė trumpai aptarė tolimesnes veiklos perspektyvas, kalbėta apie naują knygų mugės formatą, skyrių pirmininkai raštu pateikė vizijas ir idėjas.

0001_1_1562923033-f0dea36732265e4d4bb188b9a2120d63.jpg
Paskaitą „Kūrybiškumas mūsų darbe ir gyvenime" skaitė asociacijos „Kūrybinės jungtys" atstovai Violeta Šeršniovienė, ir aktorius Justas Tertelis.

Susitikimo pabaigoje buvo malonu susipažinti su literatūrine Jonava: Abraomu Kulviečiu, Jeronimu Raliu, pirmuoju į lietuvių kalbą išvertusius Homero „Odisėją", dramaturgu Petru Vaičiūnu ir , žinoma, Grigorijumi Kanovičiumi. Diskutuota apie Bronislovo Lubio įtaką Jonavos miesto gyvenimui.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 07 12