Renginiai

Dalyvauta forume „Misija (ne)įmanoma: atvira, empatiška ir prieinama biblioteka“

2019 11 07

Lapkričio 5 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos atstovai dalyvavo gerosios patirties sklaidos forume, vykusiame Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje.

Forumo šūkis – „Misija (ne)įmanoma: atvira, empatiška ir prieinama biblioteka". Rita Božienė, „Šaltinėlio" filialo vedėja, ir Regina Vertelienė, „Lieporių" filialo vedėja, skaitė pranešimą „Atvira ir prieinama: Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos atvejis".

0001_3_1573112251-45c75d183da488d8d95b1db54dbd02f5.jpg
R. Vertelienė apžvelgė žmonių, turinčių gebėjimų problemų, įtraukimą į Lieporių bibliotekos inovatyvias veiklas, bendradarbiavimą su pedagogais, socialiniais darbuotojais, savanoriais bei šeimos nariais.

R. Božienė supažindino su projektu „KomiksLaB – Komiksai Lietuvos bibliotekose skaitmeninei atskirčiai mažinti" ir pristatė bibliotekos patirtį ugdant sutrikusios klausos lankytojų skaitmeninį raštingumą bei skaitymo skatinimą, taikant komiksų skaitmeninį skaitymą ir kūrimą.

Formumo įrašą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą: https://sites.google.com/view/savbforumas/tiesioginė-transliacija
Ilonos Mockienės ir Ievos Slonksnytės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 07