Bibliotekoje sėkmingai startavo italų kalbos kursai

2019 10 04

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) šiuo metu savanoriauja Marta Grillo iš Sicilijos (Italija).

Jauna mergina ėmėsi iniciatyvos šiauliečius nemokamai mokyti italų kalbos. Tad spalio 2 dieną bibliotekoje įvyko pirmoji italų kalbos pamoka, į kurią susirinko žingeidūs šiauliečiai, besižavintys ne tik italų kalba, bet ir kultūra. O štai viena iš dalyvių, Giedra, prisipažino, kad į šiuos kursus atėjo, nes jos dukra jau 20 metų gyvena Italijoje, tad ir ji norinti išmokti kalbėti itališkai.

0001_m1_1570177730-0ae8ae9f5f9d86d07dd5e56372db0948.jpg
Nors Martai mokyti kitus žmones yra nauja patirtis, pirmoji pamoka praėjo sklandžiai ir linksmai. Pasibaigus pamokai, Marta susirinkusiesiems pristatė savo pačios parengtą ir šiuo metu Lieporių filiale veikiančią parodą „Italų rašytojai Lietuvoje: nuo ištakų iki šių dienų".

Naujas išmoktas žodis – grazie (ačiū).

Savanorė Marta Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriauja įgyvendinant projektą „Savanorystė Lietuvos bibliotekose". Programa: Europos solidarumo korpusas / European solidarity corps.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 04