Bibliotekoje – dar vieni užsienio kalbų mokymai šeimoms

2019 02 23

Vasario 22–23 dienomis Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) įkurtame Užsienio kalbų mokymosi centre buvo organizuoti nemokami savarankiškos užsienio kalbų mokymosi programos „EuroTalk Interactive" (7 užsienio kalbos: latvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, ispanų, italų, 6 lygiai) naudojimosi kursai šeimoms.

Per dvi dienas programos „EuroTalk Interactive" naudojimosi kursuose apsilankė per 30 iš anksto užsiregistravusių šeimų. Mokymų metu lektorius Donatas Grinius supažindino su savarankiško užsienio kalbų mokymosi programa, jos veikimo principais, nauda. Daug dėmesio buvo skirta praktinėms užduotims, žinių įtvirtinimui. Tokiu būdu siekiama gerinti bibliotekos paslaugas, sudaryti inovatyvias galimybes lankytojams gerinti savo turimas kompetencijas, plėsti žinias. Be to, kartu skatinamas šeimų, skirtingų kartų bendra(darbia)vimas, mokymosi kartu galimybė.

0001_8_1551087996-daf06030a793f7c23ea8db81ce989d4b.jpg
Primename, kad „Saulės" filiale, Užsienio kalbų mokymosi centre yra teikiama nemokama savarankiško užsienio kalbų mokymosi paslauga, kuria gali naudotis visi bibliotekos lankytojai. Kviečiame atvykti.

Mokymai vykdyti Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai kartu su partneriais iš Jelgavos ir Liepojos (Latvija) įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 02 25