Renginiai

Atidarant parodą - netradicinės etikos ir anglų kalbos pamokos

2019 04 18

Balandžio 18 d. Šiaulių miesto savivaldybės Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8,) atidaryta Gegužių progimnazijos etikos mokytojos, profesionalios fotografės Ilonos Zazienės fotografijos darbų paroda „Vandens formų įvairovė...". Parodos atidarymą papildė netradicinė Gegužių progimnazijos auklėtinių etikos pamoka ir integruota anglų kalbos pamoka.

6c ir 7 klasės Gegužių progimnazijos moksleiviai skaitė pranešimus apie vandens formas, švaraus vandens poveikį, svarbą ir naudą, problemas, su kuriomis susiduria pasaulio gyventojai, stingant geriamojo vandens. Moksleiviai anglų kalba diskutavo, kaip reikia tausoti švarų vandenį – didžiausią Lietuvos turtą.

0001_1_1555587950-2ac8525427f4d85cb9eaf71f2b3fa6d7.jpg
Išsamiausiai į klausimus atsakiusiems moksleiviams įteiktas prizas – negazuotas ir ne stalo (kuris yra paprastas filtruotas krano vanduo), o švarus, mineralinis vanduo.

Pasak parodos darbų autorės, ekologiškas moksleivių požiūris, sąmoningumas padės nuotraukose užfiksuotą gražią gamtą išsaugoti ateities kartoms.

I. Zazienė kadrus „gaudė" savo nuošalioje sodyboje, gamtos apsuptyje. Tikslas – užfiksuoti įvairias vandens formas bet kuriuo metų laiku. Taip apšerkšniję uogos, rasotos gėlės, sniege miegantis miškas ar pačios autorės sodintas žydintis krūmas vaivorykštės fone atrodo išties įspūdingai. Į tokias nuotraukas galima žiūrėti ilgai, jos ramina, pailsina mintis.
I. Zazienė „fotomodelius" – įvairių spalvų augalus, krūmus, gėles sodina ir puoselėja pati, kad nuotraukose neįprastos spalvos „sužydėtų" naujai.

Paroda veiks iki balandžio 30 d.

Kviečiame apsilankyti!
Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 18