Antrasis pietinio mikrorajono skaitytojų susitikimas bibliotekoje

2019 01 18

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) sausio 16 dienos popietę į antrąjį susitikimą rinkosi pietinio mikrorajono skaitytojai, mylintys knygą ir mėgstantys skaityti. Pirmojo susitikimo metu buvome nutarę skaityti ir aptarti Metų knygos rinkimuose suaugusiųjų kategorijoje nominuotą knygą Lauros Sintijos Černiauskaitės „Šulinys".
Pirmiausia bibliotekininkės pasidžiaugė visą kalėdinį laikotarpį vykusia Lietuvos prezidentės inicijuota Knygų Kalėdų akcija. Skaitytojų aptarnavimo skyriaus fondai taip pat pasipildė skaitytojų dovanotomis knygomis. Lauros Sintijos Černiauskaitės romanas „Šulinys" buvo viena iš pageidaujamų knygų bibliotekoje Knygų Kalėdų akcijos sąrašuose.

0001_1_1547816747-8427f88682b3613373198625a9cb0bbe.jpg
Romanas „Šulinys" – tai pasakojimas apie sudėtingus suaugusiųjų santykius ir vaikų padėtį jų sukurtose situacijose. Šulinys, jo baimė yra pasiekus mus iš mitologijos , perduodama per tautosaką. Šulinys ne tik sukelia baimę, bet traukia ir smalsumą. Romanas susirinkusių tarpe sukėlė įvairių minčių. Vieniems romano istorija pasirodė lyg paslaptingas pasakojimas, liečiantis ir šių dienų aktualijas, tėvų ir vaikų santykius, kitiems – tai dramatiškas ir per daug atviras pasakojimas apie moters ir vyro bei vaikų santykius. Knyga patiko ne visiems, bet žavus kalbos poetiškumas, taiklūs palyginimai ir įtraukiančios istorijos supurtė ne vieną skaitytoją.
Kito susitikimo metu aptarsime S. Daukantaitės „Vandeninės moterys". Susitikimas vyks vasario 20 d. 16 val.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 01 18