Adventiniai skaitymai „Atverkim kalėdinių eilių ir pasakų skrynelę“

2019 12 05

Jau tapo gražia tradicija Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio" filiale (Trakų 20A) gruodžio pradžioje rengti skaitymus, skirtus adventiniam susikaupimui, džiaugsmingam Kalėdų stebuklo laukimui bei bibliotekoje organizuojamai akcijai „Knygų Kalėdos".

Gruodžio 4-ąją vykusioje popietėje „Atverkim kalėdinių eilių ir pasakų skrynelę" skaitymo džiaugsmu dalinosi Europos solidarumo korpuso projekto „Savanorystė Lietuvos bibliotekose" savanorės Alina Platova ir Marta Grillo.

0001_1_1575536195-03cc5a71939c3a7d4a7faabeef9bd60b.jpg
Renginyje dalyvavę Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus priešmokyklinukai ( pedagogė Kristina Kvietkuvienė) klausėsi Vladimiro Dalio pasakos „Девочка Снегурочка" („ Mergaitė Snieguolė") ir knygos „Buon Natale!" („Linksmų Kalėdų!")
ištraukos „ Occhio alla letterina!" („Saugokis laiško!") originalo kalbomis.

Pristačius žiemos švenčių Italijoje ir Rusijoje tradicijas, Alinai ir Martai visi palinkėjome pačių įsimintiniausių Kalėdų švenčių Lietuvoje.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 12 05