Vasario 11-15 dienomis bibliotekoje vyks „Saugesnio interneto savaitės“ veiklos

2020 02 07

Lietuvoje vasario 10-15 d. skelbiama Saugesnio interneto savaitė, kurios metu viešosiose bibliotekose ir mokyklose vyks įvairūs renginiai ir tiesioginės interneto transliacijos saugesnio interneto temomis tiek vaikams ir jaunimui, tiek suaugusiems. Biblioteka jungiasi prie šios pasaulinės iniciatyvos, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.
Kviečiame susipažinti ir dalyvauti „Saugesnio interneto savaitės“ veiklose Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje:

0001_sid_2020_lt_outline_1581058875-c9eb76ed6e6308fac7d7be2d8df0b509.jpg
Vasario 10 d.
8.30 val. skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems gyventojams (Lieporių filialas, Tilžės g. 36)
9 val. skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems gyventojams (Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27)
10 val. skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems gyventojams („Saulės" filialas, K. Korsako g. 10)
11 val. internetinė transliacija „Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?" suaugusiems (Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27)
11 val. pažintinis pristatymas Šiaulių „Juventos" progimnazijos pirmokams „Pradėkime naudotis internetu saugiai" („Šaltinėlio" filialas, Trakų g. 20A)
Vasario 11 d.
9 val. skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems gyventojams (Lieporių filialas, Tilžės g. 36)
10.30 val. viktorina „Aš saugus internete" ir interaktyvi veikla „Saugių slaptažodžių dirbtuvės" mokiniams („Saulės" filialas, K. Korsako g. 10)
12 val. edukacinė veikla „Apuoko pamokėlės" mokiniams („Spindulio" filialas, Spindulio g. 5)
12 val. Interaktyvi veikla „Saugių slaptažodžių dirbtuvės" mokiniams („Aido" filialas, Aido g. 27)
14 val. teminio filmo „Interneto valytojai" (angl. The Cleaners) peržiūra suaugusiems („Saulės" filialas, K. Korsako g. 10)
Vasario 12 d.
10.30 val. Skaidrių pristatymas „Mano duomenys internete" ir viktorina „Aš saugus internete" mokiniams („Saulės" filialas, K. Korsako g. 10)
11 val. edukacinė veikla „Apuoko pamokėlės" mokiniams (Vaikų literatūros skyrius, Gvazdikų takas 8)
Vasario 13 d.
9 val. skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems (Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27)
9 val. Skaidrių pristatymas „Mano duomenys internete" ir interaktyvi veikla „Saugių slaptažodžių dirbtuvės" mokiniams (Rėkyvos filialas, Energetikų g. 7)
10 val. skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems („Saulės" filialas, K. Korsako g. 10)
11 val. testas „Ar esi saugus internete" mokiniams („Varsos" filialas, Vilniaus g. 38D)
12 val. Skaidrių pristatymas „Mano duomenys internete" ir interaktyvi veikla „Saugių slaptažodžių dirbtuvės" mokiniams (Rėkyvos filialas, Energetikų g. 7)
15 val. testas „Ar esi saugus internete" mokiniams (Lieporių filialas, Tilžės g. 36).
Vasario 14 d.
Vasario 3–24 d.
Spaudinių paroda „Kompiuterio stebuklai" („Aido" filialas, Aido g. 27)
Paskutinį kartą redaguota: