SVARBI INFORMACIJA: biblioteka laikinai stabdo lankytojų aptarnavimą

2020 03 13

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbta ekstremalia situacija šalyje ir vadovaujantis Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos rekomendacijomis dėl koronaviruso COVID-19 prevencinių priemonių, nuo kovo 14 d. iki kovo 30 d. imtinai Šiaulių miesto savivaldybės viešosios biliotekos skyriai ir filialai stabdo lankytojų aptarnavimą ir atšaukia visus suplanuotus renginius.

0001_virus_1584082574-286a55d77a8d4ae92b131d9298ebc0bd.jpg
  • Su skaitytojais bendrausime nuotoliniu būdu per socialinius tinklus, svarbiausia informacija bus teikiama svetainėje www.smsvb.lt.
  • Pietinės miesto dalies skaitytojai gali grąžintinas knygas mesti į grąžinimo dėžę adresu Aido g. 27.
  • Skaitytojų neaptarnavimo laikotarpiu delspinigiai už negrąžintas knygas nebus skaičiuojami.
  • Prasitęsti knygas galite paspaudę nuorodą https://www.biblioteka.smsvb.lt/pratesk-knyga/.

Kad atsikratyčiau įkyrių, nepakeliamų minčių, pakanka imtis skaitymo; jis tuoj pat užvaldo dėmesį ir nuveja tas mintis šalin. (Š. Monteskje)

Paskutinį kartą redaguota: