Kviečiame į Nacionalinės bibliotekų savaitės renginius!

2019 04 19

Kaip ir kasmet, balandžio 23–29 dienomis visose šalies bibliotekose vyks Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.

Tad ir šiemet Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia savo bičiulius, lankytojus, skaitytojus, skaitymo ir kitų šviečiamųjų ir lavinamųjų veiklų gerbėjus į renginius, susitikimus su autoriais, edukacijas, akcijas, kūrybinės dirbtuves, parodas.

Šių metų Lietuvos bibliotekų savaitės vienijanti tema „ATEIK – SUŽINOK IR IŠMOK" primena apie neišmatuojamas galimybes visiems bibliotekų lankytojams.

Maloniai kviečiame dalyvauti Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiuose Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje!

0001_1_1555311495-95aec3d8c60799abfe22f582d5590937.jpg
Renginių programa:
Akcijos:

Balandžio 23–24 d. Akcija „Staigmena knygoje" („Spindulio" filialas, Spindulio g. 5)
Akcija „Perskaitytą knygą rekomenduoju draugui" („Spindulio" filialas, Spindulio g. 5)

Balandžio 23–26 d. Akcija skaitytojams „Be delspinigių ir ... su kava" („Varsos" filialas, Vilniaus g. 38 D)

Balandžio 23–29 d. Akcija „Suteikime knygai antrą gyvenimą" (keiskimės knygomis bibliotekoje) („Spindulio" filialas, Spindulio g. 5)

Balandžio 24 d. Informacijos diena: kaip naudotis viešosiomis elektroninėmis paslaugomis (Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27)
Kavos skonio diena bibliotekoje „Knyga su kava" (Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27)

Balandžio 24–30 d. Kūrybinė akcija „Mano kelias į knygą" (loterija be pralaimėjimo) (Rėkyvos filialas, Energetikų g. 7)

Renginiai:

Balandžio 19 d.: