„Ką laisvės vėjai šneka...“ jau Šiaulių mieste!

2020 03 10

Kūrėm, plušom, laukėm ir... sulaukėm! Jau nuo šiandien šiauliečiai ir miesto svečiai gali grožėtis Šiaulių miesto moksleivių ir bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) veikiančio Senjorų rankdarbių būrelio narių bendru kūrybiniu darbu „Ką laisvės vėjai šneka...".

Bendradarbiaujant su UAB „JCDecaux Lietuva" septyniose Šiaulių miesto maršrutinių autobusų stotelėse, uždaruose reklaminiuose paviljonuose, patalpinti mokinių eilėraščiai, iliustruoti senjorų sukurtais vėjo malūnėliais.

0001_tituline_1583846059-1b45f62a9da145988e6781eb736f912d.jpg
Kūrybiniai darbai miestą puoš iki kovo 16 dienos! Kviečiame lietuvių kalbos dienas ir Kovo 11-ąją minėti drauge!

Kūrybinius darbus pamatyti galite šiose stotelėse:

„Parko" (Aušros alėjoje, prie namo nr. 25);
„Aukštosios" (Tilžės g. 173);
„Draugystės" (Draugystės pr.);
Vilniaus g. 124;
„Autobusų stoties" (P. Cvirkos g. 56);
„Turgaus" (J. Basanavičiaus g., į centrą);
„Prūdelio" (Vilniaus g. prieš nr. 68).
Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, minėdama Lietuvių kalbos dienas, įgyvendina Lietuvių kalbos komisijos finansuojamą projektą „Pažink lietuvišką žodį: kalbos karta kaitose". Projektu siekiama skatinti domėjimąsi lietuvių kalba, ir skirtingų visuomenės grupių dialogą įvairiais kalbos klausimais, formuoti teigiamas nuostatas dėl jos vartojimo, puoselėti gimtosios kalbos vertybę, ugdant patriotiškas asmenybes, kūrybiškumą, kartų bendravimą, bendradarbiavimą ir tarpusavio supratimą.

Paskutinį kartą redaguota: