Dalyvaukite konkurse „Atsakingas skaitytojas“!

2019 06 05

Mieli bibliotekos lankytojai!
Kviečiame dalyvauti konkurse „Atsakingas skaitytojas“ ir padėti bibliotekai laimėti naujų knygų!!!

Ką reikia daryti?

Jei namuose turite senų baterijų, nebenaudojamą telefoną, virdulį, lygintuvą ir pan. smulkiają elektroniką - drąsiai galite nešti į biblioteką! Mes priimsime!

Taip pat galite registruotis bibliotekoje nemokamam nebenaudojamos stambiosios elektronikos įrangos (šaldytuvo, šaldiklio, skalbimo mašinos, kaitlentės ir pan.) išvežimui iš namų.

Kiek laiko vyks konkursas?

Konkursas vyks iki gruodžio mėnesio, tad tikrai galite suspėti jame dalyvauti!

Taigi, nelikime abejingi - saugokime gamtą, rūpinkimės, kur dedame šiukšles ir prisidėkime prie bibliotekos ir savo gerovės! Mat net keturioms daugiausia elektronikos bei baterijų atliekų surinkusioms bibliotekoms - 500 eurų vertės knygų krepšeliai, kuriuos išrinks patys skaitytojai!

0001_epa-plakatas_1559719652-1c8ebddba3dd2adbcfbf6c3c16f89149.jpg
Ačiū už prisidėjimą!