Bibliotekos darbuotojos apdovanojimas už sėkmės istoriją

2019 05 02

Pasibaigus Nacionalinei bibliotekų savaitei, galima pasidžiaugti ir kitais dalykais. Kaip žinia, kovo 25–31 d. visoje Europoje vyko kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė" (angl. „ALL DIGITAL Week"), kuri skatina gyventojus naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą.

Šios akcijos metu asociacija „Langas į ateitį" buvo paskelbusi konkursą „Biblioteka išmaniam ugdymui", kurio metu dalyvis turėjo pasidalinti savo sėkmės istorija bibliotekoje, kuri yra susijusi su inovatyviomis technologijomis.

0001_1_1556774885-ba505f33eff83b19eec829b3f06d3e56.jpg
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo (Energetikų g. 7) darbuotoja Giedrė Butkutė pateikė paraišką dėl bibliotekoje vykdyto projekto „Rėkyvos lobių paieška", kuris lavina technologinius ir orientacinius gebėjimus bei sujungiantis tiek tradicines, tiek inovatyvias bibliotekos paslaugas.

Taigi norime pasidalinti džiugia žinia: konkurso paraiška buvo patvirtinta ir darbuotoja laimėjo išmaniąją apyrankę „GetfitPro".

Nuoširdžiai dėkojame asociacijai „Langas į ateitį" už išmanią dovaną!

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 02