Biblioteka teikia net 3 Kultūros paso programas!

2019 09 06

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija atrinko kultūros paso programas, kurios bus teikiamos pradinių ir vyresnių klasių moksleiviams.

Kultūros pasas – tai priemonė, skirta visiems pagal bendrojo ugdymo programas besimokantiems Lietuvos mokiniams kultūros pažinimo įpročiams ugdyti, kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Tad kviečiame aktyviai dalyvauti šiose kūrybinėje edukacijose:

0001_kulturos-pasui_1567747598-87d2d532f9e83da04b25dc06f59112ad.jpg
Edukacinis užsiėmimas „Šešėlių teatras" („Šaltinėlio" filialas, Trakų g. 20A)

Tikslas – per skaitymą balsu, vaidybinius žaidimus, šešėlių teatrą parodyti pasakos naudą ir svarbą mokinio asmenybinei raidai.

Susipažinsite su trumpa šešėlių teatro atsiradimo istorija, skirtingomis išraiškos rūšimis, siluetinių lėlių gamybos būdais. Padedant bibliotekos darbuotojams, gaminsite veikėjus kūrybinėse dirbtuvėse ir kursite vaidinimą bibliotekos šešėlių teatre.
Edukacijos metu užmezgamas komunikatyvus ryšys tarp edukatoriaus ir dalyvių (specialiųjų poreikių turintys mokiniai dažnai būna užsisklendę), o vaidinimas už širmos leidžia jiems išreikšti save, ugdyti savivertę.

Literatūriniai herojai kviečia skaityti („Spindulio" filialas, Spindulio g. 5)

Tikslas - skatinti vaikų skaitymo motyvaciją ir laisvalaikio užimtumą supažindinant su netradicinių lėlių kūrimo technikomis.

Susipažinsite su netradicinių lėlių gamybos būdais. Turėsite galimybę pasigaminti netradicinių lėlių veikėjus kūrybinėse dirbtuvėse ir kursite vaidinimą bibliotekos lėlių teatre.

Edukacinis užsiėmimas „Komiksų dirbtuvės" Komiksų centre („Saulės" filiale, K. Korsako g. 10)

Tikslas – skatinant vaikų laisvalaikio užimtumą, praplėsti požiūrį į skaitymą, literatūros įvairovę, komiksų žanrų įvairovę, lavinti kūrybiškumą ir saviraišką , padėti suprasti, kaip kuriami komiksai, keisti nusistovėjusį požiūrį į komiksus Lietuvoje.

Komiksų centre susipažinsite su komiksais, peržvelgsite jų gausią įvairovę. Kūrybinių dirbtuvių metu patys kursite super herojus.

Daugiau informacijos ir registracija:

Paskutinį kartą redaguota: 2019 09 06