Antrinių žaliavų šokis „Aido“ filiale

2019 03 21

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filiale (Aido g. 27) vyksta kūrybinių darbų paroda iš antrinių žaliavų „Antrasis gyvenimas". Biblioteką papuošė Šiaulių m. Specialiojo ugdymo centro ugdytinių ir jų mokytojų Lilijanos Maslauskienės, Giedrės Astrauskienės sukurti darbai.

Parodoje dominuoja šokančios fėjos. Tai linksma, spalvinga ir originali paroda iš antrinių žaliavų. Fėjos pasipuošusios nuostabiomis suknelėmis, sukurtomis iš įvairių antrinių žaliavų. Čia panaudoti spalvoti kamšteliai nuo plastikinių butelių, plėšyti kalendoriaus lapeliai, spalvotos sąvaržėlės, jogurtų dangteliai, ausų krapštukai ir kt.

0001_1_1553170625-4fdeceef70e3f889b3cb2bc1262448fc.jpg
Ruošdami šią parodėlę, vaikai įdėjo daug nuoširdaus darbo, lavino savo vaizduotę ir fantaziją. Vaikai suprato, kad jau nebereikalingi daiktai gali būti panaudojami saviraiškai, grožio kūrimui. Šie įdomūs ir originalūs darbai labai pradžiugino ir mažus, ir didelius bibliotekos lankytojus.

Kviečiame parodėlę aplankyti iki balandžio 8 d.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 03 21