Knygos

Budzinskas, A. Vienatvė – draugė mano...: rinktinė kūryba, atsiminimai, bibliografija. – Šiauliai: Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, 2019

2019 12 27

„Gyvenimo labirintai... Antano Budzinsko Ariadnės siūlas buvo kūryba. Jei ne ji, labirinto vingiai būtų jį seniai paklaidinę. Kūryba skatino pakilti virš labirinto ir pamatyti, kuris kelias teisingas ir veda prie išėjimo. Manei, kad prie išėjimo, tačiau ne – jis veda į naują labirintą. Toks tavo gyvenimas – ėjimas labirintais.
Pluoštai kūrybos – ir kukli biografija, kuri tilptų į kelias knygos eilutes. Sėslaus, ramaus žmogaus biografija. Ir vienintelė kukli, padėjusi šiaip taip išgyventi profesija – bibliotekininko. Nors ne kartą, kai Antanas pasakydavo: „Nemoku jokio kito darbo, tik rašyti", suabejodavai, kas jis iš tiesų – bibliotekininkas ar literatas. Bet ne tai svarbiausia, kuo tiksliau glėtume Antaną pavadinti. Kur kas svarbiau, kad Antanas buvo paprastas, kuklus ir labai nuoširdus žmogus", – Vytautas Kirkutis.
Knygos yra: Saugykloje, Skaitytojų aptarnavimo skyriuje, Lieporių filiale, „Saulės" filiale, „Šaltinėlio" filiale.

0001_vienatve-drauge-mano_1577437006-cea13afa09dbc6744a77128f76b91761.jpg
Paskutinį kartą redaguota: 2019 12 27