Paslaugos

Užsienio kalbų mokymosi centre – Gytarių progimnazijos moksleiviai

2019 05 31

Paskutinę gegužės mėnesio savaitę Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės filialo Užsienio kalbų mokymosi centre (K .Korsako 10) mokėsi, lenktyniavo ir žaidė Gytarių progimnazijos mokinukai. Tai šios mokyklos 2a, 2b ir 4a klasės mokiniai, kuriuos anglų kalbos moko mokytoja Rasa Karpienė.

Ketvirtokai dalyvavo viktorinoje, kurios metu reikėjo per trumpą laiką rasti teisingą paveikslėlį išgirdus ištartą žodį. Mokiniai lenktyniavo ne vien tikėdamiesi gauti dešimtuką už geriausius rezultatus, bet ir todėl, kad smagu pasitikrinti žinias ir pasivaržyti su draugais.

0001_2_1559643617-9c919ef1446f838ec1d95bb49065c422.jpg
Antrų klasių mokiniai susipažino su „Eurotalk" programos pirmuoju lygiu „Talk now English" ir patys pamėgino tarti žodžius, įrašinėti savo balsą, žaisti žaidimus. Taip mažieji atrado dar vieną įdomų užsiėmimą „Saulės" filiale.

Mokiniai įsitikino, kad gali smagiai leisti laiką mokydamiesi kalbų.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 06 04