Paslaugos

Užsienio kalbų mokymosi centre apsilankė „Sandoros“ progimnazijos mokiniai

2019 10 17

Spalio 16 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre lankėsi „Sandoros" progimnazijos 8b klasės moksleiviai ir mokytojos Vaida Buitvidienė ir Eglė Vainorienė.

Šio centro darbuotoja pristatė moksleiviams savarankiško užsienio kalbų mokymosi programą „Eurotalk", kuri leidžia mokytis septynių kalbų šešiais lygiais. Mokiniai išmėgino programos lygį „World Talk English", atlikinėjo įvairias užduotis, lenktyniavo tarpusavyje, o paskui turėjo galimybę dar pasimokyti ir tos kalbos, kurią norėtų išmokti ir išmoko keletą tos kalbos žodžių ir frazių.

0001_4_1571293409-1feef02e0da277d9c06dfdf32a4e8f3e.jpg
Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 17