Paslaugos

Spalvinga piešimo edukacija Šeimų erdvėje

2019 06 04

Birželio 4 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale, Šeimų erdvėje (K. Korsako g. 10) svečiavosi Šiaulių Dainų progimnazijos 4e klasės mokiniai (mokytoja Neringa Vėlienė). Vaikams pasiūlyta išbandyti vieną iš Šeimų erdvės siūlomų veiklų – spalvingą piešimo edukaciją.
Edukacijos metu netrūko geros nuotaikos ir spalvų – mokiniai kūrė žaismingus piešinėlius ant šviečiančių stiklo molbertų, magiškų smėlio ir šviesos spalvų staliukų, interaktyvaus stalo.

0001_2_1559735132-0fa2afe211eb5e5e5f3e82ca3aaca920.jpg
Ši meninė terapija ne tik smagus, bet ir naudingas užsiėmimas, kurio metu ugdomas kūrybiškumas, mažinamas stresas, atsipalaiduojama. O smagiausia, kad šia įtraukiančia veikla galima užsiimti vėl ir vėl – piešinėlis lengvai nutrinamas ir piešiamas iš naujo.
Susitikimo pabaigoje vaikai galėjo išbandyti ir kitas Šeimų erdvėje siūlomas pramogas, sužaidė draugišką Xbox boulingo turnyrą.
Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 06 05