Paslaugos

Smagi Vaiguvos moksleivių viešnagė netradicinėse erdvėse

2019 10 25

Spalio 24 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre svečiavosi Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos 7–8 klasių mokiniai.

Kartu su jais atvyko jų anglų kalbos mokytoja Ilona Kučinskienė. Moksleiviai norėjo susipažinti su galimybe naujoviškai mokytis anglų kalbos netradicinėje erdvėje.

0001_img_1878-2_1571989323-bcfc41e73e0866da748cf19cdd5a3703.jpg
Susipažinę su „Eurotalk“ programos galimybėmis, mokiniai galėjo patys išbandyti  šią programą, pasitikrinti savo anglų kalbos žinias, atlikdami „World Talk English“ programos lygio užduotis, palenktyniauti vieni su kitais. Moksleiviai, greičiausiai atlikę visas užduotis ir pelnę daugiausiai taškų, galėjo pelnyti pelnė aukso, sidabro ir bronzos medalius. Apdovanojimo raštus gavo Ernestas, surinkęs daugiausiai taškų (aukso medalis), Julius ir Gabija (sidabro medalis), Lijana (bronzos medalis). Įveikę šį programos lygį, mokiniai galėjo pasimokyti labiausiai jiems patinkančios kalbos.

Pasibaigus netradicinei pamokai, moksleiviai užsuko į Šeimos erdvę, kur jų laukė įvairios pramogos.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 25