Paslaugos

Šeimų erdvės veiklos sudomino Romuvos progimnazijos mokinius

2019 04 17

Balandžio 17 dieną susipažinti su Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filialo, Šeimų erdvės (K. Korsako g. 10) veiklomis atvyko Šiaulių „Romuvos" progimnazijos 2b klasės mokiniai (mokytoja Birutė Karinauskienė).

Mokiniai draugiškai diskutavo apie tai, ką galima veikti biliotekoje: žinoma, kad čia galima ne tik rasti daug įdomių knygų, skaityti, bet kartu ir žaisti, mokytis, kurti. Vaikams ypač patiko užsiėmimų gausa Šeimų erdvėje. Į smagų kūrybinį procesą juos įtraukė neįprasta veikla – atsipalaidavimą, nusiraminimą skatinantis piešimas ant šviečiančių stiklo molbertų, smėlio staliukų.

0001_1a_1555506460-b382986cb40ee13ef461e6c7652a3b1c.jpg
Bibliotekoje galima ne tik kurti, bet ir mokytis – mokiniai tai išbandė atlikdami įvairias edukacines užduotis ant interaktyvaus stalo ir grindų, žaisdami interaktyvų žaidimą susipažino ir gilino gamtos mokslų žinias. Žinoma, po mokslų norisi ir pramogų – mažieji lankytojai linksmai laiką leido žaisdami judriuosius futbolo, ledo ritulio žaidimus.

Po linksmos viešnagės atsisveikinome iki kitų malonių susitikimų.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 17