Paslaugos

Šeimų erdvėje – mažųjų lankytojų sveikinimai Lietuvai

2019 03 07

Artėjant Lietuvai reikšmingai šventei – Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, kovo 7-ąją Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10), Šeimų erdvėje suorganizuotas šventinis rytmetis „Myliu Lietuvą", kuriame dalyvavo mažieji bibliotekos svečiai – Šiaulių lopšelio-darželio „Dainelė" ugdytiniai (auklėtoja Laimutė Jančauskienė).

Susitikimo metu kalbėjome apie Lietuvą, jos gimtadienį, žiūrėjome laidelę, kaip galima paminėti savo valstybės gimtadienį ir patys sveikinome ją su svarbia švente, „augindami" trispalvių širdžių medelį. Vaikai sudalyvavo interaktyvioje kūrybos, piešimo edukacijoje, vartė knygeles, žaidė mokomuosius žaidimus.

0001_2_1551964109-96954bb364c594c4199a0eee2c2e543e.jpg
Smagus šventinis rymtetis pralėkė akimirksniu, mažųjų teigimu, buvo labai linksma ir įdomu – tad atsisveikinome iki kitų malonių susitikimų.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 03 07