Paslaugos

„Saulės“ pradinės mokyklos mokinių viešnagė Šeimų erdvėje

2019 04 17

Balandžio 16 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale, Šeimų erdvėje (K. Korsako g. 10) apsilankė Šiaulių „Saulės" pradinės mokyklos 1a klasės mokiniai (mokytoja Giedrė Nemaniūnaitė).

Bibliotekos darbuotoja pirmiausia supažindino su „Saulės" filialo veiklomis, diskutavo su vaikais, ką galima veikti bibliotekoje. Suprantama, kad šiuolaikinė biblioteka – tai ne tik knygų buveinė, bet ir vieta, kurioje galima kurti, mokytis, pramogauti, išreikšti save. Kūrybiniame užsiėmime buvo pakviesti sudalyvauti ir mažieji lankytojai: minint artėjančias šv. Velykas, vaikai kūrė spalvingus velykinius piešinėlius ant šviečiančių stiklo molbertų ir smėlio staliukų.

0001_1_1555478885-76def2fcb0e8f6ca89daf8a20c1908b9.jpg
Vėliau vaikas išbandė ir kitas Šeimų erdvės veiklas: visi drauge žaidė Xbox boulingo turnyrą, pramogavo ir atliko užduotėles ant interaktyvaus stalo ir interaktyvių grindų, išbandė mokomąjį interaktyvų žaidimą, lavino strateginį mąstymą, koordinaciją žaisdami šaškėmis, oro ritulio, futbolo žaidimus. Visos veiklos vaikams paliko didelį įspūdį – po smagios viešnagės mažieji pažadėjo apsilankyti čia dar kartą.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 17