Paslaugos

„Saulės“ filiale vyko patirties pasidalijimo seminaras

2019 06 13

Birželio 12 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale vyko patirties pasidalijimo seminaras mokytojams, bibliotekininkams ir kitiems aktyviems visuomenės nariams apie inovacinių sprendimų ir paslaugų plėtrą viešosiose bibliotekose.

Susitikimo metu buvo supažindinta su bibliotekoje vykdomu tarptautiniu projektu, pristatytos naujos bibliotekos paslaugos: susirinkusieji išbandė Užsienio kalbų mokymosi centro savarankiško kalbų mokymosi galimybes, susipažino su Šeimų erdvėje vykdomomis veiklomis. Po praktinių užsiėmimų vyko diskusijų forumas apie įstaigų patirtis vykdant inovatyvius sprendimus, suteikiančias didesnes galimybes ir naudą lankytojams.

0001_1_1566544528-df0d11c147be551dcb1d4d3dbb0e080b.jpg
Dar kartą patvirtinta, kad biblioteka yra ne tik knygų išdavimo buveinė, bet ir į įvairaus amžiaus grupių lankytojus orientuota vieta, siūlanti platų spektrą inovatyvių paslaugų.

Seminaras organizuotas Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai kartu su partneriais iš Jelgavos ir Liepojos (Latvija) įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 08 23