Paslaugos

„Santarvės“ gimnazijos ketvirtokai lankėsi Užsienio kalbų mokymosi centre

2019 05 22

Gegužės 21 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) Užsienio kalbų mokymosi centre apsilankė „Santarvės" gimnazijos ketvirtokai su anglų kalbos mokytoja Vilma Vilčikauskiene.

Žingeidūs moksleiviai norėjo išbandyti užsienio kalbų savarankiško mokymosi programą „Eurotalk".

0001_3_1558504101-cc013746ff737896ff4d87b0f8c72efd.jpg
Pristačius programą, jie pasirinko pirmąjį lygį „ Talk Now English". Smagios interaktyvios užduotys, žaidimai ketvirtokų buvo sutikti su dideliu entuziazmu. Mokiniai sėkmingai įveikė šio lygio užduotis, patobulino tarimą, džiaugėsi savo rezultatais, lenktyniavo tarpusavyje žaisdami lengvus ir sunkius žaidimus. Daugiausiai taškų surinko Orestas Šidlauskas (798), antrąją vietą užėmė Kajus Poškus, trečiąją – Pijus Puklevičius. Jie buvo apdovanoti prizais.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 22