Paslaugos

Projekto partnerių susitikimas Jelgavos miesto bibliotekoje

2019 05 08

Įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis, gegužės 7 d. Jelgavos miesto bibliotekoje (Latvija) įvyko dar vienas projekto partnerių susitikimas.

0001_5_1557467328-c5d716208effd823e4780e51d1991dfe.jpg
Susitikime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Žilinskienė, vyr. bibliotekininkė projektinei veiklai Kristina Mikliuvienė, vyresn. bibliotekininkė Rimantė Filipavičienė, vyresn. bibliotekininkė Danutė Meškaitė, bibliotekos buhalterė Giedra Janušauskienė ir bibliotekoje savanoriaujanti Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos studijų programos 3 kurso studentė Santa Gasiūnaitė. Susitikimo metu buvo aptarti Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Jelgavos miesto bibliotekoje ir Liepojos centrinėje mokslinėje bibliotekoje įvykdyti darbai, planuojamos paskutinio periodo veiklos, būsimi partnerių susitikimai, baigiamoji projekto konferencija. Jelgavos miesto bibliotekos darbuotojai taip pat pristatė projekto metu įdiegtą savitarnos sistemą bibliotekoje, pademonstravo jos veikimo principus.

Projekto metu siekiama gerinti bibliotekų efektyvumą ir darbuotojų gebėjimus kokybiškai aptarnauti skirtingų kartų klientus pagal individualius jų poreikius, paskatinti vyresnio amžiaus žmonių integraciją į visuomenę ir, pasitelkiant interaktyvias priemones ir edukacinius žaidimus, užtikrinti tikslingą ir produktyvų vaikų susidomėjimą asmeniniu tobulėjimu.
}
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 10