Paslaugos

Mokytis kalbų iš tiesų smagu

2019 05 30

Po to, kai Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako 10) Užsienio kalbų mokymosi centre apsilankė „Santarvės" gimnazijos ketvirtokai, šios mokyklos antrokai taip pat panoro atvykti į netradicinę anglų kalbos pamoką.

Gegužės 28 d anglų kalbos mokytoja Vilma Vilčikauskienė atsivedė nemažą antrokų būrį, nesutrukdė nė smarkus lietus. Mokinukai turėjo galimybę išgirsti gyvą šnekamąją anglų kalbą iš britų lūpų ir patobulinti savo tarimą. Pradžioje buvo nedrąsu kalbėti į mikrofoną, bet įsidrąsinę mokiniai įrašinėjo savo balsą, klausėsi diktorių ir lygino savo ištartus žodžius su diktorių tariamais žodžiais. Tai buvo smagi užduotis. Mokiniai galėjo išmokti ir naujų žodžių savo pasirinkta tema.

0001_1_1559211727-0ee72e4b3f15ed3e550f932c698a6803.jpg
Tačiau didžiausią azartą sukėlė galimybė pasivaržyti tarpusavyje kas daugiau surinks taškų ir atsidurs „Talk Now English" besimokančiųjų sąrašo viršuje. Netradicinė pamoka antrokų nenuvylė.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 30