Paslaugos

Mokiniai linksmai leido laiką „Saulės“ filiale

2019 05 22

Gegužės 21 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) viešėjo Šiaulių Ringuvos specialiosios mokyklos 5–6 ir 9–10 klasių mokiniai (mokytojos Ilmena Paulauskienė, Dalia Misiūnienė).

Vaikai apsilankė Komiksų centre, kuriame susipažino su komiksų kūrimu. Taip pat mokiniams labai patiko veiklos Šeimų erdvėje: piešimas ant šviečiančių stiklo molbertų ir smėlio staliukų, mokomosios užduotys ant interaktyvaus stalo bei stalo futbolo, oro ritulio žaidimai.

0001_4_1558935922-d459eba9d213a84efcb56f357bc83a95.jpg
Visi šie užsiėmimai bibliotekoje mokiniams sukėlė daug teigiamų emocijų, skatino ugdyti savo kūrybiškumą, matematinius gebėjimus.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 27