Paslaugos

Meškuičių progimnazijos moksleiviai rusų kalbos mokėsi kitaip

2019 03 18

Kovo 18 d. papramogauti į Šiaulius atvykusi moksleivių grupė iš Meškuičių apsilankė ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre. Meškuičių gimnazijos 7 ir 9 klasių mokiniai ir jų rusų kalbos mokytoja Vilija Tenienė panoro išmėginti Interaktyvią savarankiško užsienio kalbų mokymosi programą „Eurotalk".

Mokiniai dalyvavo netradicinėje rusų kalbos pamokoje, kurioje modernių technologijų pagalba galėjo pasitikrinti savo rusų kalbos žinias, pagerinti kalbinius įgūdžius, išmokti naujų žodžių ir frazių. Mokinių laukė nelengvas iššūkis – „World Talk Russian", kadangi šiame programos lygyje besimokantieji nebegirdi lietuvių kalbos, o visos užduotys pateikiamos rusų kalba.

0001_1_1553063692-ccc28ff05fa4440055afad46b43822f2.jpg
Mokiniai lenktyniavo, kas greičiau ir geriau atliks užduotis ir surinks daugiau taškų. Pamokoje vyravo darbinga nuotaika, mokymasis rusų kalbos modernių technologijų pagalba mokinių nenuvylė.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 03 20